Meniu Uždaryti

ŽvejOK, 2018

Vieną dieną Facebook puslapyje pamatėme skelbimą, kuriame buvo kvietimas prisijungti prie akcijos ŽvejOK. Ilgai negalvoję susisiekiame su akcijos organizatoriumi Linu Jonausku, kuris smulkiaipapasakojo ko iš mūsų reikės. Akcija vyksta visoje Lietuvoje, įvairiuose miesteliuose. Tačiau mus nustebino, kad jų tarpe nėra Kauno. Mums buvo pasiūlyta susisiekti su Kėdainiečiais organizuojančiais susitikimą su jaunaisiais žvejais. Paskambinus Olgai Urbonienei suderinome visas detales. Renginys vyko 2018 rugsėjo 15d.  Kėdainių rajone, Aristavoje.

Nekantraudami laukėme susitikimo. Mes dažniausia ir daugiausia spiningaujame, todėl ši užduotis mums buvo labai įdomi. Norime padėkoti Salmo parduotuvei esančiai Jonavos g. 254, Kaunas. Jie mums pašarus ir musės lervas pardavė už super gerą kainą.

Atvykome šiek tiek anksčiau nei buvom susitarę. Netrukus pasirodo ir vaikai. Traukiame dėžes su meškerėmis, kurias parūpino RAPALA. Jas išdaliname vaikams, o mes užsiimame pašaro ruošimu. Šis procesas vaikams buvo labai įdomus. Ne visi vaikai išdrįso paliesti ruošiamą pašarą tačiau buvo ir tokių smalsuolių kurie galėjo visą dieną kukulius lipdyti. Pasiruošus įrankius ir pašarus nuskubėjom užsiimti vietų prie vandens. Pirmi kibimai, kurių laukti ilgai nereikėjo, labai pradžiugino vaikus. Labai greitai pastebėjome, kad jaunieji žvejai pamatę kaip kimba draugams, nuskubėjo žvejoti pas juos. Pasakojom, kad neskubėkite, palaukite kol pašaras suveiks ir prikvies žuvis, kurios tikrai kibs. Lyg kibirkštėlės spirgėjo, nekantravo ir sunkiai vienoje vietoje nusėdėjo. Tačiau tie kurie išlaukė kibimo buvo nustebinti puikiai kimbančių ir labai gražių karosų. Buvo gera stebėti kaip vaikai žvejoja, klausinėja ir domisi apie žuvis, žvejybą. Šis renginys buvo naudingas ne tik vaikams, bet ir mums, nes prisiminėm savo pirmas žvejybas, bambukinę meškerytę su iš žąsies plunksnos ir kamščio padarytos pludės . Pirmuosius pagautus karosus ir kuojas. Nepakartojama diena praleista su nuostabiais vaikais. Po varžybų, kaip priklauso, buvo apdovanojimai ir sveikinimai. Puiki diena – puiki žvejyba!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *