Meniu Uždaryti

Naudinga

Teisės aktai, žvejyba

Žvejyba – tai nuostabus laiko praleidimo būdas. Žvejyba būna mėgėjiška, sportinė arba pramoninė, bet labai svarbu suprasti, kad visus žvejybos  būdus reglamentuoja įstatymai ir visiems meškeriotojams bei žvejams reikia laikytis taisyklių. Taisyklės yra tam, kad būtų galima apsaugoti gyvąją gamtą ir reguliuoti mūsų gamtos išteklius. Gerbkime gamtą, jos išteklius ir patys save. Tik taip mūsų laimikiai bus įspūdingo dydžio ir mums padovanos nuostabias emocijas. Šioje skiltyje mes pateiksime nuorodas į teisės aktus reglamentuojančius mėgėjišką žvejybą. Pateiksime apibendrintą informaciją apie tai kada ir kokias žuvis galima gaudyti, kur ir kokie leidimai reikalingi.

Teisės aktai, laivyba

Lietuvoje turime daug gražių ir nuostabių vandens telkinių, kuriuose mėgstame žvejoti bei leisti laisvalaikį. Dažnai girdime, kad norint plaukti savaeige motorine priemone iki 25 AG nereikia turėti laivavedžio pažymėjimo (t.y. nereikia nieko žinoti). Šioje skiltyje pateiksime visą informaciją susijusią su valčių, variklių registracija ir technine apžiūra. Taip pat pasidalinsime teisės aktais reglamentuojančiais kur, kada ir kaip galima plaukti.

Valčių įleidimo vietos

Labai dažnai norėdami išbandyti naują ežerą susiduriame su problema – kur legaliai ir nepažeidžiant taisyklių įsileisti valtį. Šioje skiltyje pateiksime mūsų išbandytus „slipus”. Įkelsime fotografijas kaip atrodo valčių įleidimas, kad planuojant žvejybas ar pramogas būtų kuo mažiau nesklandumų. Pateiksime koordinates, fotografijas bei mūsų nuomonę apie įsileidimo vietą t.y. pliusus ir minusus. Žinoma labai lauksime Jūsų fotografijų su išbandytomis  ir LEGALIOMIS vietomis, kuriose galima įsileisti valtį.

Nuorodos

Šis skiltis skirta įvairioms nuorodoms, kurios bus įdomios visiem besidomintiems žvejyba, laivyba ir laisvalaikiu gamtoje. Lietuvoje daug įdomių vietų apie kurias žinome labai mažai. Norime pasidalinti nuorodomis, kurios sudomins ne tik žvejus. Gamtos apsauga, laivybos teisės aktai, žūklės parduotuvės ir kitos naudingos nuorodos.

Receptai

Kelionė į žvejybą ar pramogą gamtoje dažnai prasideda nuo degalinės, kur užsisakome kavos puodelį ir sumuštinį. Per pietus išsitraukiame sumuštinį ar lašinių su duona. Viskas paprasta ir greita. Tačiau šioje skiltyje papasakosime kaip ir ką mes gaminame gamtoje. Parodysime ką pasiruošiame namuose, kad žvejyboje praleistas laikas būtų sotus.