Meniu Uždaryti

Apie mus

Kai į žvejybą atsikeli dar nenuskambėjus žadintuvui. Kai iš namų išeini, o iki pirmųjų saulės spindulių dar toli. Važiuoji link ežero ir nekantrauji įsileisti valtį. Išplauki pasirodžius pirmiesiems saulės spinduliams. Supranti, kad tavęs laukia nuotykių diena, kuriems papasakoti neužtektų ir dviejų dienų. Pirmi metimai ir pirmieji kibimai užmenantys mįslę – ešerys, starkis o gal lydeka… Azartas ir džiaugsmas užplūsta ištraukus plėšrūną… Ateina vakaras ir viską susitvarkęs važiuoji namo. Galvoje sukasi įvairios mintys: gal reikėjo keisti pravedimą, o gal netinkamus masalus naudojau… gal oras… siaubas kiek galime pasiteisinimų sugalvoti. Netoli namų jau būna sukurtas naujas planas kitai žvejybai!

O kas atsitinka kai susitinka keli tokie žvejai? O kas nutinka kai sugalvojama dalyvauti varžybose? O tada, būna susirinkimas, kurio metu sudėliojami taškai ant „i” ir nutariama įkurti žūklės klubą! Taip 2018 03 11 įregistruojamas Kauno žūklės klubas „Plėšrūnai” .

Mūsų tikslas vienyti bendraminčius, mokytis žvejybos subtilybių. Dalyvauti bei organizuoti sportinės žūklės varžybas. Populiarinti teisingus ir gamtai nekenkiančius žvejybos būdus.

Kauno žūklės klubo „Plėšrūnai” prezidentas Marius Tamošiūnas