Meniu Uždaryti

Rapala 2018

Rapala varžybos – tai varžybos, kuriose lydeka gaudoma tik Rapala vobleriais. Šios varžybos skirtos ne tik žvejams, bet ir jų artimiesiems. Varžybų vieta – Daugų sala. Varžybų dalyviai ir visi norintys gerai praleisti laiką laukiami jau iš vakaro. Čia organizatoriai stipriai pasistengė, kad smagiai laiką praleistų žvejai su šeimomis ir draugais. Jau dieną buvo įvairių pramogų t.y. šaudymas  į taikinius su oriniu šautuvais (GAMO), strėlyčių, pririštų prie spiningo, mėtymas į taikinį ir žinoma krepšinis. Jei domina galima susipažinti su įvairiais Rapala vobleriais apie kuriuos pasakojo Vytenis Pranskevičius. G Loomis spiningus pristatė ir apie juos pasakojo Rimas Ramonas. Kas gali būti geriau nei gyvai pasikalbėti su didelę patirtį sukaupusius žvejais, patyrinėti voblerius bei aukštos klasės G Loomis spiningus. Beje čia galima ir įsigyti patikusį spiningą ar voblerį. Visoje stovyklavietėje vyrauja teigiama ir labai gera nuotaika. Šurmuliuoja žvejai, draugų kompanijos kepa šašlykus, smagiai laiką leidžia žmonos ir vaikais. Šiek tiek įkaitusią atmosferą atgaivina lietus, tačiau mums tai visiškai nė motais. Vakare prasideda koncertas. Groja šauni grupė, muzika skamba iki ryto. Ne daug laiko poilsiui, bet svarbiausia gera nuotaika ir optimizmas.

Varžybose klubą „Plėšrūnai” atstovauja: Marius Tamošiūnas; Mindaugas Večkys; Remigijus Verbyla; Marius Sukackas; Ramūnas Paškevičius ir Mantas Galvanauskas. Mes nusiteikę rimtai. T.y. kalbinam Rimą Ramoną, Vytenį Pranskevičių ir bandome išsiaiškinti kaip ir ant kokio shad-rap’o pagauti didžiausią lydeką.

Išaušta rytas. Užkaičiame virdulį su vandeniu, kviečiame draugus ir juos vaišiname kava. Netrukus „lengvas” pusrytis ir nešame daiktus į valtis. Ant vandens nuotaikos pasidaro šiek tiek rimtesnės ir jaučiasi susikaupimas. Vis tik čia varžybos. Netrukus nuskamba starto signalas ir leidžiamės į suplanuotas vietas. Kiek parodė treniruotė ir iš gautos informacijos žinojome, kad lydekos bus negiliai arba laikysis šalia šlaitų. Visi turime kibimų ir visi traukiame žuvį. Vieniems didesnės – kitiems mažesnės. Svarbiausia, kad kimba. Nuotaiką šiek tiek sugadina užkabintas tinklas. Daugų ežere jų vis dar pasitaiko. Pranešam teisėjams ir tinklas pašalinamas. Sugaišom šiek tiek laiko, bet geras darbas padarytas! Diena pralekia akimirksniu ir reikia plaukti link finišo.

Kol laukiame pietų, kuriuos gavo visi dalyviai (čia tai lygis!), suvedam rezultatus:
Ramūnas Paškevičius pagavo tris lydekas: 2,150kg; 0,670kg; 2,470kg.
Marius Tamošiūnas – dvi lydekos: 1,000kg; 1,050kg.
Mindaugas Večkys – viena lydeka 0,570kg.
Mantas Galvanauskas – viena lydeka 0,680kg.
Marius Sukackas – dvi lydekos 1,100kg; 0,740kg.
Remigijus Verbyla – viena lydeka 0,870kg.
 
Visi pagavom ir visi gerai praleidom laiką. Dar buvo viena istorija apie kurią norisi nutylėti, bet užsiminsiu tik tiek, kad buvo įvykdyta misija – „barzda out”… na bet čia liks tik tarp dalyvavusių puikioje šventėje (varžybomis sunku pavadinti).
 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *